Korte samenvatting
Tijdens het tweede webinar in de reeks “Beheerders van de toekomst: Tactisch verbinden” hebben we stilgestaan bij de doorvertaling van strategische ambities via de tactische laag naar de operationele laag.
Bas Nanninga van de Unie van Waterschappen vertelde hoe de waterschappen samenwerken aan de doorvertaling van de landelijke doelen uit het Klimaatakkoord en Grondstoffenakkoord. En gaf daarbij een introductie in duurzaam assetmanagement.
Frank Huijgens nam de deelnemers mee in een uitwerking van het traject dat is doorlopen bij Waterschap Brabantse Delta om de duurzaamheidsdoelstellingen concreet te maken voor de verschillende (project)uitvoeringsactiviteiten van de organisatie. Hoe kan je de organisatiedoelen meenemen in alle stappen? Hoe richt je zo’n traject in en hoe krijg je iedereen mee?
Ten slotte deelde Frenk-Jurgen Pistorius de geleerde lessen van Waterschap Brabantse Delta en waar in de praktijk tegen aan is gelopen.
Verder verkenden we in het webinar wat de lessen uit de context van het waterschap betekenen voor andere beheerders en organisaties.
Opname webinar (59 min.)





