Programmabureau

Programmabureau Platform WOW

Platform WOW is een netwerkorganisatie. Veel van onze activiteiten worden (mede) georganiseerd door collega’s uit het (overheids)netwerk met specifieke kennis en ervaring. Verder betrekken we rond specifieke thema’s en activiteiten tijdelijke projectleiders en adviseurs. Het landelijke programmabureau zorgt voor de dagelijkse aansturing en afstemming en faciliteert iedereen die tijdelijk of voor langere duur activiteiten voor Platform WOW onderneemt.

Taken programmabureau

  • Ondersteunen voorzitter en besturen Weg en Water
  • Ondersteunen regionale Weg WOW’s
  • Faciliteren en regisseren landelijke, thema en regionale bijeenkomsten
  • Verbinding creëren tussen organisaties en personen; spin in het web
  • Ontwikkeling Young Professional Network
  • Organisatie diverse kenniskringen
  • Organisatie kennisdeling
  • Begeleiden regioadviseurs
  • Communicatie rondom WOW (website, evenementen nieuwsbrieven, rapporten)
  • Inhoudelijke adviezen
  • Adviseren en organiseren op het gebied van menselijk kapitaal

Ronald Wielinga

Ronald Wielinga

Programmamanager Platform WOW a.i., WOW makelaar, projectleider ikonderzoekwater
ronald.wielinga@platformwow.nl

#Blikseminterview op LinkedIn

Jetske Eefting

Jetske Eefting 

Programma- en regioadviseur
jetske.eefting@platformwow.nl

Romana Oosterbeek

Eventmanager en communicatieadviseur
romana.oosterbeek@platformwow.nl

Rianne Croes

Online communicatieadviseur
rianne.croes@platformwow.nl

Willemijn Bosma

Willemijn Bosma

Communicatieadviseur
willemijn.bosma@platformwow.nl

Bart Hansma

Bart Hansma

Projectleider ikonderzoekwegen
bart.hansma@platformwow.nl

#Blikseminterview op LinkedIn

Roel Brandt

Roel Brandt

Regioadviseur Zuid-Nederland/Noordoost Nederland
roel.brandt@platformwow.nl

#Blikseminterview op LinkedIn