Programmabureau

Programmabureau Platform WOW

Platform WOW is een netwerkorganisatie. Veel van onze activiteiten worden (mede) georganiseerd door collega’s uit het (overheids)netwerk met specifieke kennis en ervaring. Verder betrekken we rond specifieke thema’s en activiteiten tijdelijke projectleiders en adviseurs. Het landelijke programmabureau zorgt voor de dagelijkse aansturing en afstemming en faciliteert iedereen die tijdelijk of voor langere duur activiteiten voor Platform WOW onderneemt.

Taken programmabureau

  • Ondersteunen voorzitter en besturen Weg en Water
  • Ondersteunen regionale Weg WOW’s
  • Faciliteren en regisseren landelijke, thema en regionale bijeenkomsten
  • Verbinding creëren tussen organisaties en personen; spin in het web
  • Ontwikkeling Young Professional Network
  • Organisatie diverse kenniskringen
  • Organisatie kennisdeling
  • Begeleiden regioadviseurs
  • Communicatie rondom WOW (website, evenementen nieuwsbrieven, rapporten)
  • Inhoudelijke adviezen
  • Adviseren en organiseren op het gebied van menselijk kapitaal

Ariea Vermeulen

Ariea Vermeulen

Programmamanager Weg Platform WOW
ariea.vermeulen@platformwow.nl

Kim Hofhuis

Kim Hofhuis

Programmamanager Water Platform WOW
kim.hofhuis@platformwow.nl

marlies-van-de-ven

Marlies van de Ven

Online communicatieadviseur
marlies.vandeven@platformwow.nl

Jurriaan van Hellemond

Jurriaan van Hellemond

Adviseur
jurriaan.vanhellemond@platformwow.nl

Willemijn Bosma

Willemijn Bosma

Communicatieadviseur
willemijn.bosma@platformwow.nl

Roel Brandt

Roel Brandt

Regioadviseur Zuid-Nederland/Noordoost Nederland
roel.brandt@platformwow.nl

#Blikseminterview op LinkedIn

Bart Hansma

Bart Hansma

Projectleider ikonderzoekwegen
bart.hansma@platformwow.nl

#Blikseminterview op LinkedIn

Chris Klunder

Chris Klunder

Voorzitter Young Professional Network
ypn@platformwow.nl

Ronald Wielinga

Ronald Wielinga

WOW makelaar, projectleider ikonderzoekwater
ronald.wielinga@platformwow.nl

#Blikseminterview op LinkedIn